Renginių grafikas
logo renginiu planas
UTA
ugdymo turinio atnaujinimas
TŪM
Tūkstantmečio mokyklų programa
ĮTRAUKUSIS
Itraukusis ugdymas
PROFESINIS ORIENTAVIMAS
profesinis
Pagalba
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: +370 385 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Akreditacija
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
UKRAINIEČIAMS
Zarasų rajono mokiniai – Lietuvos mokinių olimpiadų šalies etapų pajūryje dalyviai
klaipeda olimpiados Šį savaitgalį Klaipėdoje ir Palangoje vyko trijų Lietuvos mokinių olimpiadų šalies etapai. Į visus juos pateko keturi mūsų rajono mokiniai.
Kadangi olimpiados vyko skirtingomis dienomis, o kelis kartus važiuoti į Klaipėdą yra toloka ir neekonomiška, sudėliojome programą, kad vienu šūviu nušautume du, tiksliau tris kiškius. O dar tiksliau – vienu važiavimu sudalyvautume trijose olimpiadose.
Kinijos filosofas Laodzi sakė: „Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.“
Meno istorijos
menas Menas – tai gyvenimas, kuris randa savo formą.“
Henri Matisse
Balandžio 3 dieną Zarasų švietimo tarnyboje buvo šviesu ir šilta nuo meno spalvų ir formų.
Ant auditorijos sienų pražydo Petronės Sekonienės tapytos gėlės bei jos mokinių, Zarasų Fausto Latėno meno mokyklos suaugusiųjų dailės studijos lankytojų kurti tapybos darbai.
„Noriu piešti ir tapyti“ – taip vadinasi ši paroda, o galbūt ir visa popietė, nes mokytoja Petronė skaitė labai smagią pažintinę paskaitą „Žinomiausi pasaulio paveikslai“.
Pirmieji interaktyvūs mokymosi modeliai fizikai ir chemijai
portalas emokykla Švietimo portalo emokykla skaitmeninių mokymosi priemonių skiltyje pristatomos naujos skaitmeninės mokymosi priemonės ,,Interaktyvūs modeliai fizikai" ir ,,Interaktyvūs modeliai chemijai" parengti įgyvendinant Nacionalinės švietimo agentūros projektą „Skaitmeninė švietimo transformacija“ („EdTech“). Tai pirmieji chemijos ir fizikos modeliai, skirti tyrinėti ir suprasti realaus pasaulio objektus, reiškinius ir procesus. Kviečiame naudotis!
Modelis chemijai.
Modelis fizikai.
Apie „Sumanaus moksleivio akademiją“
karjera vdu Zarasų rajono moksleiviai – Zarasų „Ąžuolo“, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijų ir Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvauja VDU Žemės ūkio akademijos projekte ,,Sumanaus moksleivio akademija“.
„Sumanaus moksleivio akademija“ – tai projektas, skirtas 9-12 klasių moksleivių pasirinktos mokslo krypties kūrybiško mąstymo bei praktinių įgūdžių lavinimui, kurio metu su moksleiviais žiniomis dalinasi VDU Žemės ūkio akademijos dėstytojai – geriausi savo sričių specialistai. Moksleiviams pasiūlyta I ir II lygio (baigusiems tos pačios krypties I lygį) penkių susitikimų programa.
Kviečiame dalyvauti!
ppt kviecia
Matematikos vaizdo pamokos I-IV gimnazijos klasėms
Švietimo portalo skaitmeninių mokymo priemonių kataloge paskelbtos matematikos vaizdo pamokos I-IV gimnazijos klasėms. Šios pamokos kuriamos įgyvendinant Nacionalinės švietimo agentūros EdTech centro projektą „Skaitmeninė švietimo transformacija (EdTech)“.
ČIA >>>> pirmosios dvylika gimnazijos mokiniams skirtų matematikos vaizdo pamokų su subtitrais, kurios padės geriau suprasti geometriją, trigonometriją, spręsti uždavinius.
Pamokų pradžioje pateikiami realaus pasaulio situaciniai intarpai, skirti sudominti, įvesti į temą.
Kviečiame dalyvauti!
tum kviecia