Renginių grafikas
logo renginiu planas
UTA
ugdymo turinio atnaujinimas
TŪM
Tūkstantmečio mokyklų programa
ĮTRAUKUSIS
Itraukusis ugdymas
PROFESINIS ORIENTAVIMAS
profesinis
Pagalba
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Akreditacija
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
UKRAINIEČIAMS
Po Zarasų rajoną su ukrainiečiais
Zarasų švietimo pagalbos tarnyba, įgyvendindama Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Zarasų rajono savivaldybės administracijos vykdomą projektą „Pabėgėlių iš Ukrainos priėmimas ir ankstyva integracija“, tęsia veiklas, numatytas programoje.
Du kartus per savaitę vyksta lietuvių kalbos mokymai ukrainiečiams, o spalio 7 dieną vyko ekskursija po Zarasų rajoną ir edukacinė vakaronė.
Nebūna blogo oro, kai tam pasiruoši ir pasiimi su savimi gerą nuotaiką. Su ta mintimi mes ir pradėjome šią ekskursiją.
Į pagalbą mokytojų padėjėjams
Įtraukusis ugdymas – viena opiausių temų švietimo bendruomenėje. Didelį vaidmenį čia atlieka mokytojo padėjėjai, kurie padeda mokytojui ir mokiniams sėkmingai užtikrinti ugdymo procesą.
Mokytojo padėjėjas – asmuo, padedantis mokiniui ar mokinių grupei, turinčiai vidutinių, didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių ir dėl įgytų ar įgimtų sutrikimų negalinčių savarankiškai dalyvauti ugdymo procese ir popamokinėje veikloje. Mokytojo padėjėjo veikla neapsiriboja vien tik pagalba mokiniui. Jis padeda mokytojui parengti ir/ar pritaikyti mokiniui (mokinių grupei) reikalingą mokomąją medžiagą, tvarkyti ir pildyti savo darbo dokumentus. Mokytojo padėjėjas nepalieka vienų mokinių pamokos metu dėstomo dalyko kabinete, sporto salėje, sporto aikštelėje, valgykloje, lauke, prižiūri, kad ugdytiniai tvarkingai naudotųsi įranga bei kitomis mokymosi priemonėmis.
Kviečiame dalyvauti Metodinėje dienoje!
Patarimai, padrąsinantys išbandyti dirbtinio intelekto galimybes
Dirbtinio intelekto (DI) integravimas į ugdymo procesą gali praturtinti mokymo ir mokymosi patirtį. Nors galimybė integruoti DI gali atrodyti sudėtinga, tačiau visi gali išmokti išnaudoti jų privalumus. Patarimuose paaiškinama, kaip pradėti naudotis „Chat GTP“, kuris šiuo metu yra populiariausias DI paremtas įrankis. Pateikiami patarimai, kaip bendrauti su pokalbių robotu, kaip pateikti užklausas, kad būtų galima gauti prasmingus atsakymus. Pateikiami konkretūs pavyzdžiai, kuo gali padėti pokalbių robotas, kaip mokytojai gali pasitikrinti, ar tekstas parengtas DI.
PATARIMAI, kaip pasinaudoti dirbtinio intelekto galimybėmis?>>>>
Mokymai
Zarasų švietimo pagalbos tarnyba įgyvendindama Zarasų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo projektą „Psichoemocinės sveikatos stiprinimas – raktas į kokybišką gyvenimą“ vykdo psichoemocinės sveikatos stiprinimo veiklas. Kviečiame dalyvauti Nomedos Marazienės EQ (emocinio intelekto) kompetencijų lavinimo trenerės, konsultantės, nemokamose paskaitose ZOOM platformoje:
1 dalis „Kaip degti ir neperdegti?“ rugsėjo 25 d. nuo 14:00 val.
2 dalis „Emocinis atsparumas. Praktinės rekomendacijosׅ“ spalio 20 d. nuo 14:00 val.
REGISTRACIJA https://forms.gle/rhqz3VktvXRcVLo49

Mokymai mokytojo padėjėjams
Zarasų švietimo pagalbos tarnyba vykdydama Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programą, finansuojamą Zarasų rajono savivaldybės „Tobulėti drauge – į pagalbą mokytojo padėjėjui“ kviečia Zarasų rajono ugdymo įstaigų mokytojo padėjėjus dalyvauti ir registruotis į mokymus „Mokytojo padėjėjo vaidmuo įtraukiajame ugdyme“. 2023 m. rugsėjo 29 d. 13:00 val. nuotoliniu būdu Zoom platformoje.
Lektorė – psichologė Asta Lukauskienė („Diemedžio “ ugdymo centras).
REGISTRACIJA https://forms.gle/cVhL1mn5pEnN6jzT9
Viešosios nuotolinės konsultacijos apie mokymosi sutrikimus
Lietuvos įtraukties švietime centro (toliau – LĮŠC) mokymosi sutrikimų grupė, kiekvieno mėnesio pirmą antradienį nuo 14.00 – 16.00 val. organizuoja viešąsias nuotolinės konsultacijas apie mokymosi sutrikimus.
Viešų konsultacijų tikslas – teikti metodinę konsultacinę pagalbą ugdymo ir švietimo pagalbos dalyviams gerinant įvairių ugdymosi poreikių turinčių vaikų įtraukųjį ugdymą.
Pirmoji viešoji konsultacija vyks 2023 m. rugsėjo 12 dieną.
Kitos viešosios konsultacijos vyks 2023 m. spalio 3 d., lapkričio 7 d. ir gruodžio 5 d.
Detali informacija, registracija ir prisijungimo nuoroda ČIA>>>>
.