Renginių grafikas
logo renginiu planas
UTA
ugdymo turinio atnaujinimas
TŪM
Tūkstantmečio mokyklų programa
ĮTRAUKUSIS
Itraukusis ugdymas
PROFESINIS ORIENTAVIMAS
profesinis
Pagalba
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: +370 385 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Akreditacija
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
UKRAINIEČIAMS
Socialiniai pedagogai dalinosi patirtimi
2024 m. vasario 13 d. į Tarnybą kvietėme rajono socialinių pedagogų metodinio būrelio narius, kad pasidalintume patirtimi, aptartume aktualiausias darbines situacijas bei bendradarbiavimo galimybes.
Vaiko socialinė aplinka yra labai svarbi, nes ji gali būti tiek įgalinanti tiek žalojanti. Labai svarbu laiku tai įžvelgti.
Susitikimo metu aptartas vaiko vertinimas mokykloje socialiniu pedagoginiu aspektu. Priminta, kaip atliekamas pirminis vertinimas bendrojo ugdymo mokyklose, kaip pildomi dokumentai, į ką svarbu atkreipti dėmesį.
Akcentuota, jog papildoma informacija Tarnybos specialistams padės tiksliau suprasti vaiko poreikius, galias ir sunkumus.
Tokie susitikimai stiprina Tarnybos ir mokyklų bendradarbiavimą, padeda gerinti švietimo pagalbos teikimo kokybę ugdymosi sunkumų ir specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams.
Socialinio pedagogo vaidmuo ugdymo įstaigoje yra labai svarbus, nes jie padeda vaikams ir paaugliams įveikti įvairius iššūkius ir pasiekti savo ugdymosi tikslus.
Dėkojame visiems rajono mokyklų socialiniams pedagogams už jų nelengvą, bet labai prasmingą darbą.
Tik bendromis jėgomis, bendradarbiaudami vieni su kitais, galėsime užtikrinti efektyvią pagalbą mokiniams ir tėvams, ugdyti saugią bei palankią mokymosi aplinką.