Renginių grafikas
logo renginiu planas
UTA
ugdymo turinio atnaujinimas
TŪM
Tūkstantmečio mokyklų programa
ĮTRAUKUSIS
Itraukusis ugdymas
PROFESINIS ORIENTAVIMAS
profesinis
Pagalba
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: +370 385 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Akreditacija
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
UKRAINIEČIAMS
Vyko rajono pedagogų Metodinė diena
Renginį pradėjo Zarasų švietimo pagalbos tarnybos direktorė Gintarė Laurikėnienė. Ji padėkojo atvykusiems į renginį pedagogams už jų darbą, norą tobulėti, pozityvų požiūrį į švietimo iššūkius, pakvietė dažniau burtis aktyviam bendravimui.
Į renginį atvykusi Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė pasveikino susirinkusius, pasidžiaugė mokytojų aktyvia veikla ir darbų rezultatais, palinkėjo sėkmės nelengvame, bet prasmingame darbe.
Zarasų rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Sigita Keršienė apžvelgė praėjusių mokslo metų rajono švietimo situaciją, pasidžiaugė pedagogų veikla, aptarė šių metų prioritetines kryptis, šiuo metu vykstančius projektus.
Švietimo sistema kasdien kinta, tad mokytojai turi žengti su naujovėmis, kad pamokos būtų įdomesnės, o mokymosi rezultatai geresni. Naujovės ir pokyčiai švietimo veikloje atneša ir įtampos bei rūpesčių. Pervargimas, emocinė įtampa, didelis psichologinis krūvis – dažnas pedagogų palydovas. Šios Metodinės dienos metu norėjome labiau pažvelgti į pedagogą kaip asmenį. Kaip padėti sau, kaip komunikuoti su bendruomene, kaip atrasti jėgų, kad galėtumėme kokybiškai bendrauti ir dirbti. Apie tai buvo kalbama paskaitoje, kurią skaitė sertifikuota psichologė Valija Šap.
Kaip sako lektorė – kuo geriau jaučiamės patys, tuo geriau dėliojasi darbai. Atpažindami emocijas, gebėdami susikalbėti, bendraudami su kolegomis, dalindamiesi vieni su kitais galime augti ir auginti kitus.
Po paskaitos vyko trumpa refleksija, kurios metu dalyviai dalinosi įspūdžiais, tuo, kas juos džiugina ar neramina, teikė pasiūlymus veiklos ir bendravimo gerinimo klausimais.
Į klausimą, kas džiugina darbe rajono mokytojus, dauguma dalyvių atsakė - spindinčios vaikų akys, bendravimas su kolegomis, padėka už darbą, grįžtamasis ryšys... Neramina – pokyčių ir informacijos gausa, nepastovumas, dideli reikalavimai, baimė būti nesuprastam...
Ir nors šiandieniniame gyvenime kaita yra pats pastoviausias dalykas, išlieka pagrindinės vertybės, kurios padeda „neužgesti“ – dėmesys sau ir artimui, bendravimas su kolegomis, noras tobulėti. Dėkojame visiems atvykusiems už norą dalintis ir augti.
Linkime ir toliau bendrauti, jei reikia - kreiptis pagalbos, dalintis džiaugsmais ir rūpesčiais. Dėkojame Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijai už suteiktas patalpas ir rūpestį.
Kaip minėjo Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja, visi esame toje pačioje valtyje, ir nuo mūsų darnos bei supratimo priklauso jos plaukimo kryptis ir sėkmė.

Zarasų švietimo pagalbos tarnybos informacija