Renginių grafikas

Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Baigėsi būsimų globėjų, įtėvių mokymai
Globėjų ir įtėvių rengimo programos (GIMK) trečiojo etapo įvadiniai mokymai, kurie vykę nuo 2017 metų kovo 7 d. iki 2017 metų gegužės 9 d., baigėsi. Septyniems asmenims įteikti šių mokymų baigimo pažymėjimai.Paskutinėje mokymų dalyje „Sąmoningo sprendimo priėmimas“, dalyvavo visi mokymų dalyviai, Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, administracijos direktorius Ramūnas Keršys Zarasų vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Irena Gaigalienė, patyrusi globėja Eglė Vaitkevičienė, GIMK programos mokytojos: Genovaitė Vadaišienė ir Ina Bardinskienė.
Rajono meras Nikolajus Gusevas ir administracijos direktorius Ramūnas Keršys pasveikino visus mokymų dalyvius, padėkojo už jų ryžtą ir pasišventimą padėti vaikams, palinkėjo sėkmės. Kiekvienam dalyviui įteikė po dovanėlę.
Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Irena Gaigalienė priminė apie pasirengimo globoti ar įvaikinti proceso eiliškumą ir nuoseklumą, vaikų globos proceso raidą, teisinius klausimus, pasidžiaugė norinčiais globoti ir įvaikinti šeimos netekusius vaikus, linkėjo sėkmės ir ryžto.
„Šviesoforas“ Zarasuose

Nors Zarasų mieste nėra šviesoforo, kartą metuose jis atsiranda. O tiksliau – Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje vyksta pradinių klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“ rajoninis etapas. Šiais metais šis etapas vyko balandžio 26 dieną. Į jį atvyko komandos iš Salako pagrindinės mokyklos, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos ir dvi komandos iš Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos.
Konkurso tikslas – skatinti pradinių klasių mokinius mokytis pagrindinių Kelių eismo taisyklių reikalavimų, ugdyti saugaus elgesio kelyje gebėjimus, plėtoti saugaus eismo sampratą realiame gyvenime. Pagal varžybų nuostatus pradinukai turėjo atlikti teorines ir praktines užduotis: kelio ženklų dėlionę, kelių eismo užduotis, viktoriną, video užduotį, „Šaradas“, komandų kapitonų varžytuves, perėjimas per kelią, atšvaitų praktinio naudojimo užduotis. Visas užduotis vertino Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato pareigūnai.
6-7 klasių mokinių raštingumo konkursas

6-7 klasių mokinių raštingumo konkurso laimėtojais tapo:

6 klasė

1 vieta – Ignas Aleksandravičius, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytoja Vilma Valainienė,
2 vieta – Martyna Paradnikaitė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytoja Vilma Valainienė,
3 vieta – Deimantė Jurevičiūtė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytoja Vilma Valainienė.
Menas suartina
Pavasaris neskuba džiuginti šiluma ir žaluma, bet Zarasų švietimo pagalbos tarnybos salė mirga marga spalvomis. Čia eksponuojama Anglijos Bradforo miesto meno mokyklos vaikų tapybos darbų paroda. Ką tik vykęs rajono pedagogų susitikimas su šios mokyklos įkūrėja ir vadove, zarasiete Virginija Kuosaite Knowles, laido artimiau pažinti meno svarbą ankstyvajam vaiko ugdymui ir tolimesnei jo raidai.
Pradžia: su Virginija susipažinom Anglijoje. Tiksliau - susirašėm. Mūsų Tarnyba organizuoja mokinių olimpiadų rajoninius etapus, kur rajono mokiniai varžosi dėl galimybės vykti į regioninius ar šalies etapus. Labai norėjom paskatinti ir motyvuoti gabius rajono vaikus, tad kreipėmės su prašymu, kas galėtų juos paremti. Viena iš pirmųjų parašė Virginija. Ji sutiko ne tik įsteigti vardinių prizų vaikams, bet panoro plačiau bendradarbiauti su rajono dailės mokytojais, galbūt net keistis vaikų darbų parodomis. Ir štai, jos dėka, galėjom ne tik apdovanoti dailės olimpiados, skaitovų konkurso, Magučių ugdymo centro ugdytinių kūrinių parodos dalyvius, bet turime spalvingą Bradforo miesto vaikų tapybos darbų parodą!
Šiltų švenčių!
7-10 klasių mokinių istorijos olimpiada

7-10 klasių mokinių istorijos olimpiados laimėtojais tapo:

7 klasė

1 vieta – Ema Grigaitė, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija, mokytoja Loreta Būgienė,
2 vieta – Mykolas Dainys, Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija, mokytojas Darius Tvardauskas,
3 vieta – Saulė Kaziliūnaitė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytoja Rimutė Morozovienė.
4-5 klasių mokinių raštingumo konkursas „Mažasis diktantas"

4-5 klasių mokinių raštingumo konkurso „Mažasis diktantas" konkurso laimėtojais tapo:

4 klasė

1 vieta – Deimilė Pivoriūnaitė, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija, mokytoja Lilia Semionova,
2 vieta – Mantė Razmanavičiūtė, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija, mokytoja Lilia Semionova,
3 vieta – Gabija Lašaitė, Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija, mokytoja Rūta Daumantienė.
5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada


5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados laimėtojais tapo:

5 klasė
1 vieta – Urtė Konošovaitė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytoja Zofija Maslianik,
1 vieta – Ugnė Asipauskaitė, Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija, mokytoja Audronė Girčienė,
2 vieta – Mindaugas Paurys, Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija, mokytoja Audronė Girčienė,
3 vieta – Emilis Merkys, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija, mokytoja Danutė Janušienė,
3 vieta – Jonas Pieviškis, Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija, mokytoja Audronė Girčienė.
8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada

8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiados laimėtojais tapo:

1 vieta – Gailė Gruzdaitė, Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos 8 klasės mokinė,
mokytoja Ramutė Kuzmienė,
2 vieta – Rusnė Kaškauskaitė, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos 8 klasės mokinė,
mokytoja Dainora Biliūnaitė,
3 vieta – Rugilė Staskevičiūtė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos 8 klasės mokinė,
mokytoja Vilma Valainienė.
Mokinių technologijų olimpiada „Mes – kūrybingi ir išmanūs“

Per Lietuvą praūžęs Kaziuko mugės šurmulys, kovo 7 dieną trumpam stabtelėjo Zarasų švietimo pagalbos tarnybos auditorijoje. Čia vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Mes – kūrybingi ir išmanūs“ rajoninis etapas. Į jį su savo darbais atvyko 16 mokinių: Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos – 3 mokiniai, Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos – 4 mokiniai, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos – 7 mokiniai, Salako pagrindinės mokyklos – 1 mokinys, Turmanto pagrindinės mokyklos – 1 mokinė atvykti negalėjo, bet dalyvavo jos darbeliai.
Mokiniai kartu su mokytojais ruošėsi ir gamino tekstilės, konstrukcinių medžiagų, statybos ir medžio apdirbimo, mitybos sričių darbus. Visų darbai buvo atlikti kruopščiai ir apgalvotai. Akį džiugino mezginių ir siuvinių margumas, medžio dirbinių kruopštumas, aplikacijų dailumas ir torto saldumas...
3-4 klasių mokinių matematikos olimpiada


Kovo 6 dieną Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje vyko „mažiausia“ olimpiada. Mažiausia – dalyvių amžiumi, bet ne skaičiumi.
Čia susirinko 27 trečių – ketvirtų klasių matematikos žinovai iš Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos, Salako pagrindinės mokyklos, Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos.
Olimpiados užduotys buvo nelengvos, bet jaunieji matematikai dirbo labai susikaupę. Vertinimo komisijai teko ištaisyti darbus, susumuoti rezultatus ir išrinkti nugalėtojus.
Visi dalyviai gavo Zarasų švietimo pagalbos tarnybos padėkas, o prizinių vietų nugalėtojai – olimpiados rėmėjo Seimo nario Algimanto Dumbravos įsteigtus paskatinimo prizus.