Renginių grafikas

Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Kviečiame
Kviečiame į suaugusiųjų mokymosi savaitės renginius
Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje,
Savanorių 1, Zarasuose.

RENGINIŲ PROGRAMA

Muzikos olimpiados rajoninis etapas

Mokinių muzikos olimpiada, kuri įvyko lapkričio 14 dieną Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje, pradėjo mokinių olimpiadų ir konkursų rajoninių etapų sezoną Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje.
Į muzikos olimpiadą atvyko 5-12 klasių mokiniai.
Olimpiados tikslas – skatinti mokinių muzikinę kūrybinę raišką, plėtoti vaikų ir jaunimo kultūrą, kūrybiškumą, kelti muzikos dalyko prestižą.
Abiejų grupių mokiniai atliko muzikinių žinių testą, muzikos rašto skaitymą, dainavo dainą. Kiekvienas dalyvis paruošė ir atliko savos kūrybos dainą ar muzikinį kūrinį.
Dėkojame muzikos mokytojams Jūratei Stacevičiūtei, Dianai Skvarčinskaitei, Eglei Kuzmienei, Gražvydui Gasparavičiui, kurie parengė olimpiados užduotis ir dalyvavo vertinimo komisijoje.
Juostos sujungė dviejų rajonų bendruomenes

Nuo seno buvo tikima, kad „Juosta simbolizuoja gyvenimo kelią, kuris yra nuaudžiamas, nutiesiamas“, o juostos dovanojimas reiškia - susisieti keliais su žmogumi, atverti save ir savo santykį su kitu“.
Tautos kalba - etninės kultūros pamatas, jo dėka geriau suprantame tautos socialinę ir kultūros istoriją, išsiugdome meilę tėvynei, pilietinę savimonę ir tautinį tapatumą. Lietuvių juostos ir jų ornamentai yra vienas ryškiausių tapatumo simbolių. Turmanto pagrindinė mokykla gali didžiuotis – šiemet juostų pynimo mokėsi visi – ir ne vien todėl, kad 2017 -ieji – Tautinio kostiumo metai, bet palaikydami Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyvą: „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“, organizavome akciją „Nupink smagią juostą LIETUVAI“, kurios tikslas – 99 juostos (tiek, kiek metų Tėvynei), buvo įgyvendintas ir viršytas. Mes tada džiaugėmės, kad mokiniai dirbo labai aktyviai, kad nepažįstamas mums žmogus iš Vilniaus – Tomas Bartulevičius, paremdamas kilnią mūsų akciją, dovanojo beveik 5 kg laaabai reikalingų siūlų pynimui.
Zarasų rajono pedagogų Metodinė diena
Jau tapo gražia tradicija, mokinių rudens atostogų metu organizuoti Zarasų rajono pedagogų Metodinę dieną. Ši diena – galimybė rajono pedagogams susitikti kartu, susiplanuoti numatomą veiklą metodiniuose būreliuose, pasidalinti sėkmėmis ar rūpesčiais.
2017 m. lapkričio 2 d. į Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje vykusią Metodinę dieną rinkosi pedagogai iš visų rajono mokyklų. Renginį pradėjo gimnazistas Simonas Navickas, atlikęs savos kūrybos dainą. Zarasų švietimo pagalbos tarnybos direktorė Gintarė Laurikėnienė pasveikino susirinkusius, pristatė Metodinės dienos programą.
Tądien renginyje svečiavosi Viešosios įstaigos „Asmenybės brandos centras“ direktorė psichologė Aurelija Lingienė. Ji skaitė paskaitą apie prevencinių smurto ir patyčių programų įgyvendinimo galimybės ugdymo įstaigose. Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas Stanislovas Kaulavičius renginio dalyviams pristatė pranešimą „Mokinių mokymosi pasiekimų gerinimas ir atotrūkio tarp mokyklų mažinimas“.
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“
Kviečiame bendrojo lavinimo ar bendrąjį lavinimą teikiančių mokyklų 1–12 klasių mokinius dalyvauti informatikos ir informatinio mąstymo konkurse.
2017 m. konkurso I etapas vyks lapkričio 6–17 dienomis.
Konkurse dalyvauja 6 skirtingos mokinių grupės:
Kolegos (11–12 kl.)
Jauniai (9–10 kl.)
Draugai (7–8 kl.)
Bičiuliai (5–6 kl.)
Mažyliai (3–4 kl.)
Nykštukai (1–2 kl.)
Visa informacija apie konkursą svetainėje bebras.lt
Konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ Zarasuose
Zarasuose vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų tarptautinio mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ rajoninis etapas. Konkursą organizavo Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyrius ir Zarasų švietimo pagalbos tarnyba.
Konkurso tikslas yra ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, propaguoti sveiką gyvenseną bei ugdyti vaikų atsakomybę.
Konkursas vyko Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje.
Sveikinimo žodį tarė, visiems sveikatos ir sėkmės palinkėjo Zarasų rajono savivaldybės administracijos švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas Stanislovas Kaulavičius, Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos direktorė Valerija Palivoda.
Dainų dainelė 2018

Visus norinčius maloniai kviečiame ruoštis ir dalyvauti 2018 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurse „Dainų dainelė“.

Pageidaujančių dalyvauti „Dainų dainelės“ konkurse solistų ir ansamblių vadovai iki gruodžio 1 dienos užpildo dalyvio anketą ir ją teikia Zarasų meno mokyklai.

Išsami informacija apie „Dainų dainelės“ konkursą skelbiama Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos puslapyje: http://www.cmm.lt/cms/lt/gabiu-vaiku-centras/dainu-dainele2.html
SVEIKINAME
KVIEČIAME SUAUGUSIUS MOKYTIS VOKIEČIŲ KALBOS
Bendrinė vokiečių kalba. 40 akademinių valandų programa. Pagal užsiregistravusių dalyvių skaičių ir poreikį bus formuojamos dvi grupės – pradedančiųjų ir pažengusiųjų. Mokymus ves vokiečių kalbos mokytoja Genovaitė Vadaišienė.

Mokymai mokami. Kaina priklausys nuo dalyvių skaičiaus. Tikslus laikas bus derinamas pirmojo susitikimo metu.

Kviečiame registruotis elektroniniu paštu pedag.centras@zarasai.lt arba tel. 8 385 51785 iki spalio 6 dienos.

Pirmas susitikimas su mokytoja vyks spalio 11 d. 17:00 val. Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje, Savanorių g. 1, Zarasai.
KVIEČIAME SUAUGUSIUS MOKYTIS ANGLŲ KALBOS
Bendrinė anglų kalba. 40 akademinių valandų programa. Pagal užsiregistravusių dalyvių skaičių ir poreikį bus formuojamos dvi grupės – pradedančiųjų ir pažengusiųjų. Mokymai vyks antradieniais ir ketvirtadieniais vakare. Mokymus ves savanorė Katrin Karlson. Ji yra atvykusi iš Niujorko valstijos, šiuo metu gyvena Zarasuose, turi anglų kalbos ir logopedo bakalaurą bei inkliuzinio ankstyvojo ugdymo magistrą.

Mokymai nemokami. Tikslus laikas bus derinamas pirmojo susitikimo metu.

Kviečiame registruotis elektroniniu paštu pedag.centras@zarasai.lt arba tel. 8 385 51785 iki spalio 6 dienos.

Pirmas susitikimas su mokytoja vyks spalio 10 d. 17:00 val. Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje, Savanorių g. 1, Zarasai.
.